dekorujemy i meblujemy

 

Jesteśmy rodzinną firmą, która powstała z naszych pasji, do tworzenia pięknych i funkcjonalnych przedmiotów. To dzięki niej rozwijamy skrzydła wyobraźni podążając za trendami, ale też zostając wierni ponadczasowej klasyce. Wyznajemy zasadę, że każdy z nas bez względu na zasobność portfela, status społeczny, czy wiek zasługuje na odrobinę luksusu, w postaci dobrego designu, wielofunkcyjnych przedmiotów oraz przytulnego miejsca. W naszych projektach staramy się łączyć rzeczy pospolite z unikatowymi, tanie z droższymi, a wszystko po to, by meble były wyjatkowe i niepowtarzalne a pomieszczenia miały swój nieodparty urok.

Lidia Jaskowska

Prywatnie mama 3 dzieci, żona Jacka, miłośniczka motocykli, górskich trekingów i "majestatycznych" miejsc. Pochłania hektolitry kawy, czekolady i tomy książek.

W firmie jest prawą ręką szefa - dyplomowaną projektantką, stylistką oraz fotografem. Artystyczna dusza, osoba od zadań specjalnych, (nie)możliwych. Uwielbia demolki, remonty, majsterkowanie i wszystko to, co wyzwala w niej kobiecy instynkt pod nazwą shopping i searching.

Jacek Jaskowski

Człowiek orkiestra i szef wszystkich szefów.  Właściciel naszego studia, złota rączka i stolarz jak się patrzy. wyznaje złotą zasadę kartki i ołówka. Uwielbia jazdę na rowerze, kocha motocykle (i swoją żonę), kibic lokalnej drużyny żużlowej Stal Gorzów, wielki fan Mareczka ze Złomowiska i Gorączki Złota. Jego wielkim marzeniem jest wspinaczka wysokogórska i Korona Ziemi. Jak na razie zdobył Śnieżkę i Gubałówkę.